Ekspertyzy maszyn i urządzeń

Jeżeli poszukujesz wsparcia w rozwiązywaniu problemów technicznych, rzetelnej oceny stanu maszyn lub wyceny wartości maszyn - skontaktuj się z nami! Skorzystaj z profesjonalnych usług doświadczonego zespołu rzeczoznawców.

Zadzwoń do nas 

Skomplikowane maszyny wymagają solidnych ekspertyz.

Jeśli maszyny stanowią kluczowy element Twojej działalności przemysłowej lub produkcyjnej, to wiesz, że ich kondycja ma kluczowe znaczenie dla efektywności i bezpieczeństwa pracy.

Niezależnie od branży, w której działa Twoja firma, nasze usługi są dostosowane do Twoich potrzeb. Gwarantujemy profesjonalizm i pełne zaangażowanie w analizę i określenie stanu technicznego Twojego sprzętu produkcyjnego.

Nasza firma od blisko 20 lat specjalizuje się w kompleksowych badaniach oraz analizach maszyn i urządzeń przemysłowych.

Naszym priorytetem jest dostarczenie Ci rzetelnych informacji na temat stanu technicznego i wydajności Twojego parku maszynowego.

Te informacje stanowią fundament, na którym możesz budować długotrwałą i efektywną działalność. Umożliwiają podejmowanie mądrych decyzji dotyczących konserwacji, modernizacji lub całkowitej wymiany maszyn.

Dodatkowo, nasze ekspertyzy techniczne są istotnym wsparciem w kwestiach ubezpieczeń, finansowania zakupu czy odsprzedaży maszyn. Przygotowujemy rzetelną wycenę wartości maszyn, co ma kluczowe znaczenie w przypadku negocjacji cenowych w procesie likwidacji majątku, ale również dochodzenia roszczeń dla ewentualnych sytuacji awaryjnych czy wypadków.

Opiniujemy w różnych dziedzinach techniki.

Rzeczoznawcy Universum to interdyscyplinarny zespół doświadczonych ekspertów. Nasza ekspertyza zapewnia rzetelną i niezależną ocenę stanu technicznego maszyn, a także całych linii produkcyjnych lub parków maszynowych. Skontaktuj się z nami aby uzyskać kompleksową i wiarygodną ekspertyzę maszyn i urządzeń w różnych branżach.

Zamów rzetelną ekspertyzę techniczną maszyny lub urządzenia

Nasz doświadczony zespół rzeczoznawców zadba o precyzyjną ocenę techniczną Twojej maszyny lub parku maszynowego.

Zadzwoń do nas 

Opiniujemy dla różnych branż.
Tobie też możemy pomóc!

Dla przemysłu

Świadczymy usługi ekspertyzy maszyn przemysłowych, linii produkcyjnych, urządzeń technologicznych i innych systemów automatyzacji. Przez lata opiniowaliśmy urządzenia i maszyny wykorzystywane w przemyśle spożywczym, chemicznym, budowlanym. poligraficznym, drzewnym, medycznym, kolejowym czy lotniczym.

Dla budownictwa

Zapewniamy ekspertyzy maszyn transportowych i budowlanych - dźwigów, żurawi, koparek, wiertni, wozideł technologicznych czy wózków widłowych, itp.

Dla motoryzacji

Opiniujemy w sprawach dotyczących pojazdów mechanicznych i elektrycznych, w tym samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, motocykli itp.

Dla poligrafii

Specjalizujemy się ocenie stanu technicznego maszyn, ich wydajności, zgodności z normami bezpieczeństwa i normami przemysłowymi oraz identyfikacji źródeł problemów i awarii.

Dla rolnictwa i leśnictwa

Wykonując profesjonalne ekspertyzy techniczne oceniamy maszyny rolnicze, ciągniki, kombajny, maszyny do siewu i zbioru, a także inny sprzęt rolniczy.

Ekspertyzy techniczne dla innych branż

Jeżeli poszukujesz opinii technicznej maszyny - skontaktuj się z nami - omówimy szczegóły!