NOWE BIURO I INIEKCJA KRYSTALICZNA

Dawid Doliński/ / Ogólne

Witam wszystkich naszych klientów i przyjaciół.
Zakończyliśmy pewien etap w remoncie naszej nowej siedziby.

Część nowego biura mieści się poniżej poziomu gruntu około 0,9m. Dlatego musieliśmy zrobić izolację poziomą i pionową. Jak wiadomo jesteśmy inżynierami i  zawsze szukamy ciekawych i nowoczesnych rozwiązań. Analizowaliśmy wiele rozwiązań ale szczególnie zainteresowaliśmy się Iniekcją Krystaliczną.

Jesteśmy bardzo zadowoleni i zaskoczeni szybkim działaniem środków używanych do tej metody izolacji. Minęło kilka dni od  zastosowania środka  a już widać efekty. Na naszych oczach,każdego dnia mur jest coraz bardziej suchy.

Do tego bardzo jesteśmy zadowoleni skutkami ubocznymi tej metody, a mianowicie wzmocnieniem murów. Planujemy rozbudowę i podniesienie o jedną kondygnacji budynku więc nasi architekci Państwo Anna i Zbigniew Papierz z biura Atrium z Myślenic są bardzo zadowoleni.

Musimy tutaj podziękować Panu dr  Nawrotowi, twórcy tej metody,  za szczegółowe wyjaśnienia i cierpliwość do naszych często bardzo wnikliwych pytań. Po zapoznaniu się ze stroną techniczną, właściwościami  i możliwościami oraz po poznaniu opinii osób i firm, które już mają tą izolację zdecydowaliśmy się wykonać ja sami.

Mamy to szczęście, że przeszkolenie i wszystkie wskazówki dostajemy od samego Wynalazcy, więc unikamy błędów i rutyny.

Jesteśmy tak zadowoleni tą metoda izolacji, że planujemy poszerzyć swoje usługi o nową dziedzinę. Sprzęt już mamy, na własnym podwórku przetestowaliśmy sposób pracy, przerobiliśmy problemy i niespodzianki,  zostaje tylko pokazać efekty i czekać na zainteresowanie z Państwa strony.

 

Zespół Universum Bv6 Biuro Rzeczoznawców

Share this Post