Iniekcja Krystaliczna

Dawid Doliński/ / Ogólne

Nasze biuro przeprowadziło szereg rozmów z właścicielami patentu na wykonywanie izolacji przeciwwilgociowych metodą Iniekcji Krystalicznej. Efektem tego jest wykonanie przepon izolacji wodnych w naszym biurze przy ul. Konarskiego 31 w Krakowie. W kolejnym etapie wykonaliśmy odtworzenie izolacji poziomej ścian nośnych korytarza. Do zaizolowania pozostał nam jeden użytkowany jeszcze lokal, oraz ściana od strony podwórka. Wykonanie tego będziemy chcieli wykonać przy najbliższych pracach remontowych.

Należy powiedzieć, że izolacja, która została wykonana w lipcu 2013 przyniosła zamierzone efekty, a nawet je przerosła. Mury budynku, o grubości 70 cm podciągały wilgoć do wysokości 190 cm, a osuszanie ich metodami tradycyjnymi w ciągu miesiąca (3 osuszacze o dużej wydajności) zmniejszyły strefę wpływu wilgoci do ok. 177cm. Efekt ten nie był zadowalający.

Dopiero wykonanie izolacji poziomej i pionowej metoda iniekcji krystalicznej pozwoliło na osuszenie tych murów w czasie ok. 8 miesięcy. W tym momencie mamy już mury z wewnątrz bez oznak wilgoci a dalsze niszczenie kamienicy zostało przerwane.

Po tym okresie czasu możemy się pochwalić , że radzimy sobie z wykwitami powstałymi z nadmiaru soli w murach (neutralizujemy je) i odtworzeniem tynków renowacyjnych.

W związku z doskonałymi efektami metody iniekcji krystalicznej opracowanej przez dr W.Nawrota, a sprawdzoną przez nas na własnej nieruchomości i wykonywana przez nas osobiście, pod nadzorem samego Wynalazcy zdecydowaliśmy się na współpracę.

Podpisaliśmy umowę licencyjną , zdobyliśmy wiedzę i możemy liczyć na bezpośrednia współpracę i opiekę ze strony właścicieli patentu metody Iniekcji Krystalicznej®.

Wszystkie osoby zainteresowane odtworzeniem izolacji zapraszamy do kontaktu z osobą odpowiedzialną Barbarą Dolińską w celu dokonania wyceny prac i przedstawienia szerszej oferty, oraz osiąganych efektów.

Jednocześnie chcielibyśmy zaznaczyć, że metodę tą można sukcesywnie łączyć z metodami tradycyjnymi i przez to minimalizować koszty wykonania usług. Wszystko związane z osuszeniem budynku i pracami związanymi jesteśmy wstanie wykonać po wcześniejszym umówieniu.

Share this Post